Reklama w Internecie

Reklama w Internecie to nie tylko pozycjonowanie ale szereg usługi multimedialnych, które słóżą promowaniu firm, usług i produktów. Podobnie jak reklama telewizyjna większość płatnych reklam internetowych ma charakter abonamentowy, w kórych opłata pobierana jest za emisję reklamy lub za dzierżawę miejsca na stronie internetowej (coś jak dzierżawa czasu antenowego).

 

Jakie są rodzaje reklam w internecie?

Reklama internetowa służy do przesyłania informacji marketingowej i pozyskiwania nowych klientów. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością oraz jest tanią formą promocji i prezentacji swojej firmy.

Pozycjonowanie

Ta usługa pozwala na dotarcie do opublikowanej strony osobom które wcześniej nie znały jej adresu. Jest to forma reklamy polegająca na umieszczeniu informacji o stronie w katalogach internetowych oraz w wyszukiwarkach. Dzięki pozycjonowaniu wejście na stronę internetową będzie możliwe dla wszystkich którzy szukają informacji na temat związany z wcześniej zdefiniowanymi na stronie WWW słowami kluczowymi.

Artykuł sponsorowany

Jest to forma reklamowa dobrze znana z prasy. Polega na tym, że na stronie głównej pojawia się zajawka (max 250 znaków + element graficzny o max wymiarach 120x90 pikseli) z linkiem do głównego artykułu. Sam artykuł może liczyć 3600 znaków i dodatkowo być opatrzony dwiema grafikami 150x150 pikseli o wadze 10 kb każda. Sprzedawany na czas.

Reklama Google Adwords

Program jest platformą dla reklamodawców, a ze względu na ich ogromną liczbę, w programie adwords mamy niemal 100% pewność znalezienia reklam tematycznie dopasowanych do serwisu, a biorąc pod uwagę szerokość zagadnień laboratoryjnych i budownictwa jest to oczywiste.  Reklamy będą wyświetlane na pierwszej stronie obok wyników wyszukiwania wybranych słów kluczowych użytkownikom wyszukującym je w Google. Oznacza to, że reklama trafia do osób już nią zainteresowanych. Reklamodawca płaci tylko wtedy, gdy użytkownicy klikają reklamę. Klikając reklamę, mogą oni dokonać zakupu lub uzyskać więcej informacji o Twojej firmie.

Można edytować reklamy i dostosowywać budżet aż do osiągnięcia pożądanych wyników, gdyż nie ma wymogu minimalnych wydatków ani określonego czasu kampanii.

Można również ustawić wyświetlanie rozmaitych formatów reklam tylko osobom wyszukującym w określonym mieście, regionie lub kraju. Teraz z łatwością mogą być kierowane do klientów internetowych w promieniu np. 50 kilometrów od firmy.

...Podaj swój numer telefonu

a oddzwonimy do ciebie w ciagu kilku godzin.

×