Strony Internetowe

Kompleksowa obsługa

Strony wwwOferujemy pełen zakres usług związanych ze stronami internetowymi oraz reklamą w Internecie. Wykonujemy wszelkie modernizacje, aktualizacje oraz tworzenie całkiem nowych stron internetowych wraz z aranżacją graficzną.

Nasze strony internetowe tworzone są w oparciu o autorski system zarządzania treścią WiCMS, który gwarantuje maksymalną elastyczność strony internetowej oraz jej dalszy rozwój bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Podstawowa nasza oferta to strona internetowa  wraz z wszystkimi dodatkowymi usługami, gwarantującymi kompleksowe utworzenie i uruchomienie strony internetowej.  Usługa ta nosi nazwę Pakiet Startowy WiCMS.

 

Zobacz szczegóły


Projekty graficzne Stron www

Wykonujemy dodatkowe projekty graficzne na wszelkie okazje takie jak sezonowe lub świąteczne zmiany grafiki, odświeżenie wizerunku lub uaktualnienie szaty strony do panujących trendów.  

Nasze projekty graficzne wykonywane są przez doświadczonych grafików i cechują się oryginalnością i indywidualnym podejściem do każdego zamówienia.  Dzięki nowej oprawie graficznej strony internetowe są jak żywe i nowoczesne.

Aktualizacje

W czasie eksploatacji i rozwoju  strony internetowej wspieramy naszych klientów poprzez udzielanie pomocy  technicznej przy aktualizacji treści oraz planowaniu i uruchamianiu nowych funkcji na stronie.

Jest nam niezmiernie miło, jeżeli po wykonaniu strony internetowej nadal możemy współpracować i uczestniczyć przy rozbudowie stron internetowych naszych klientów.  

Rozszerzenia i dodatkowe funkcje stron internetowych

Strony internetowe mogą wykonywać bardzo wiele zadań samodzielnie bez udziału pracownika. Mogą one być przydatnym narzędziem w pracy i pomagać nam w różnych aspektach biznesu, a wszystko zależy od branży i chęci bycia nowoczesnym.

Nasz system zarządzania treścią został tak przygotowany, aby w każdej chwili można było  rozbudować go o innowacyjne, proste i zaawansowane funkcje stworzone na specjalne życzenie klienta.

Podaj swój numer telefonu

a oddzwonimy do ciebie w ciagu kilku godzin.

×