Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Czcionka
Treść
Kontakt

O firmie

Działamy na rynku usług i technologii internetowych dostarczając Państwu skuteczne i kompleksowe rozwiązania w obszarze reklamy i wizerunku w Internecie oraz e-aplikacji. Firma działa na rynku od 2010 roku, a wysoka jakość świadczonych usług to wynik wieloletniego doświadczenia osób tworzących zgrany i profesjonalny zespół.

Każde zamówienie i realizacja nowych projektów to dla nas zadania, do których podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Na swojej drodze spotykamy wyjątkowe firmy i partnerów, z którymi współpracujemy, a stawiane przez nich wysokie wymagania to dla nas główny cel i motor do ciągłego rozwoju oraz podążania za trendami i technologią.

W każdej chwili mogą Państwo czerpać z wiedzy i doświadczenia WEBimpuls korzystając z naszych usług, czytając wskazówki w części teoretycznej naszej strony oraz odwiedzając nasz profil na facebooku.

 

Co nas wyróżnia?

  • Pomoc i wsparcie – rozumiemy, że branża informatyczna to bardzo szeroka dziedzina wiedzy i nie każda firma ma w swoim gronie specjalistę od Informatyki,  a nie każdy informatyk specjalizuje się w usługach związanych z Internetem. Dlatego wspieramy naszych klientów cennymi poradami i wskazówkami już od pierwszego kontaktu.
  • Kompleksowa obsługa – założenie i prowadzenie strony internetowej, sklepu, bądź innej aplikacji WEB  to nie proces jednorazowy, a szereg czynności i usług wpływających na całość przedsięwzięcia. Naszym klientom oferujemy szereg dodatkowych usług i wsparcie przy wdrażaniu innych usług obcych zamówionych w ramach projektu. Dla bardzo zapracowanych klientów chcemy, aby jego rola ograniczała się do złożenia zamówienia, a całym etapem realizacji i wdrożenia zajmie się zespół WEBimpuls.
  • Funkcjonalność –głównym celem tworzonych przez nas aplikacji i stron internetowych jest możliwość ich rozbudowywania i rozwoju oraz przyśpieszenie pracy z ich wykorzystaniem. Każda projektowana przez nas funkcja jest przemyślana, tak aby korzystanie z niej było maksymalnie proste i ułatwiało pozyskiwanie nowych klientów.
  • Przyjazna grafika – nawet najbardziej zaawansowana i przyjazna w obsłudze strona internetowa nie przyciągnie klientów jeżeli nie będzie estetycznie wykonana.  W naszych projektach pamiętamy, że głównym celem grafiki jest zdobywanie zaufania,  budowanie pozytywnych wrażeń  i pozyskanie nowych klientów. Dlatego nasze projekty cechuje wysoka estetyka przy zachowaniu atrakcyjnej formy. Odpowiednia kompozycja i kolorystyka wzbudzi zaufanie i zaciekawi odwiedzającego.
  • Zgodność ze standardami - gwarantuje poprawne wyświetlanie się strony we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych, a także urządzeniach mobilnych.
  • Oryginalność – do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a projekty przygotowywane są przez utalentowanych i wykształconych grafików, dla których wyobraźnia nie jest ograniczeniem.

Zamów demo WiCMS!

Otrzymasz przygotowaną dla Ciebie instalację DEMO najnowszej wersji WiCMS.

Poproś o kontakt

Pozostaw swoje dane a odezwiemy się w ciągu 24 godzin!

Poproś o ofertę

Pozostaw swoje dane a odezwiemy się w ciągu 24 godzin!