Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Czcionka
Treść
Kontakt

Nasza historia

Dzisiaj
Oferta WEBimpuls
Oferta WEBimpuls
Oferta WEBimpuls

Aktualna oferta firmy

Wykonamy dla Ciebie niemal wszystko co wyświetla się w przeglądarce internetowej, to Ty decydujesz co i jak ma działać, a my to realizujemy. W ramach tworzonych stron internetowych oferujemy wszystkie korzyści wynikające z zalet systemu zarządzania treścią WiCMS oraz wiele dodatkowych.

Sprawdź ofertę
18 Styczeń 2022

Rozpoczynamy rekrutacje na praktyki studenckie 2022

Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk studenckich w firmie WEBimpuls na stanowisku programista , grafik komputerowy lub copywriter - napisz do nas!

21 Grudnia 2021
Święta Bożego Narodzenia 2021

Święta Bożego Narodzenia 2021

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia pragniemy życzyć pełnych radości i spokoju świąt. Zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz wielu sukcesów zarówno zawodowych jak i osobistych.

4 Październik 2021
Nowa strona WEBimpuls

Zakończenie praktyk studentów PWSZ

W tym roku mieliśmy okazję poznać 5 świetnych studentów PWSZ w Tarnowie z kierunku informatyka, którzy odbywali praktyki właśnie w firmie WEBimpuls.

Kto by pomyślał, że ponad 2-miesięczne praktyki tak szybko zlecą️? Bardzo cieszymy się, że nasi tegoroczni praktykanci wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz chęcią dalszego rozwoju.

To była ogromna przyjemność Was poznać i móc z Wami współpracować. Przed Wami jeszcze ostatni semestr studiów, dlatego życzymy Wam samych sukcesów, abyście wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobytą podczas odbywania praktyk w firmie WEBimpuls wykorzystywali i wciąż rozwijali zarówno na studiach jak i w niedalekiej przyszłości w pracy.

1 Październik 2021
EAR-owy Cykl Marketingowy

EAR-owy Cykl Marketingowy

EAR-owy Cykl Marketingowy dobiegł końca.

Ostatnie 2 szkolenia poprowadził Konrad Ogar – właściciel firmy WEBimpuls. To był dni przepełnione bardzo ciekawą i merytoryczną wiedzą. Spotkaniom towarzyszyła bardzo miła atmosfera🤗, a uczestnicy mogli zadawać pytania i brać udział w dyskusji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie . Życzymy, aby wiedza zdobyta podczas szkoleń przyczyniła się do dalszego rozwoju Waszych biznesów.

Jeśli nie mogłeś uczestniczyć w tych szkoleniach, a chciałbyś zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu w Internecie i tematów poruszanych w czasie tych szkoleń, NAPISZ DO NAS! 📧 Umówimy się na indywidualne szkolenie lub doradztwo lub poinformujemy Cię o zbliżającym się terminie kolejnego szkolenia w Tarnowie lub Krakowie

24 Czerwiec 2021
Upominki dla naszych klientów z okazji urodzin firmy WEBimpuls

Upominki dla naszych klientów z okazji urodzin firmy WEBimpuls

Powoli dobiega końca pakowanie paczek z upominkami dla naszych klientów z okazji urodzin firmy WEBimpuls . Te wszystkie prezenty, to forma podziękowania za współpracę z naszą firmą na przestrzeni ostatnich 11 lat , od kiedy to istniejemy na rynku.

11 lat działalności firmy WEBimpuls to mnóstwo zadowolonych klientów, współpraca ze wspaniałymi partnerami biznesowymi, wielu zaangażowanych pracowników, specjalistów w swojej dziedzinie oraz praktykantów pełnych pasji i chęci dalszego rozwoju.

Był to dla nas również czas na ciągłe doszkalanie się, zdobywanie nowej wiedzy w dziedzinie informatyki i programowania️.

Lecz na tym nie kończymy! Wciąż się szkolimy i rozwijamy, podążając za współczesnymi trendami branżowymi, po to, aby nadal wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafimy, spełniając oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Teraz pozostało nam tylko zaadresować przesyłki i przekazać je kurierowi, który doręczy je prosto pod drzwi Waszych firm.

1 Czerwiec 2021
Rekrutacja 2021

Za nami spotkanie informacyjne ze studentami PWSZ w Tarnowie

Dziękujemy wszystkim za obecność oraz zaangażowanie. W ramach spotkania zaprezentowana została firma WEBimpuls oraz plan praktyk wakacyjnych.

Obecni studenci uczestniczyli także w bardzo ciekawym wykładzie poprowadzonym przez naszego programistę Michała , a jednocześnie absolwenta tejże uczelni. Prelekcja dotyczyła tworzenia aplikacji webowych oraz jak wygląda praca programisty w firmie WEBimpuls.

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy wszystkich studentów oraz zachęciliśmy do odbycia praktyk studenckich właśnie w firmie WEBimpuls.

Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia na rozmowach rekrutacyjnych

5 Maj 2021
Urodziny 11

Firma WEBimpuls świętuje swoje Urodziny!!

Nie obyło się bez dmuchania świeczek i wypicia kieliszka szampana, bezalkoholowego oczywiście

Przez te lat wiele się działo. Wykonaliśmy mnóstwo zleceń dla naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę z wieloma partnerami biznesowymi, a uczestnictwo w szkoleniach i kursach dała nam możliwość poszerzania swojej wiedzy, aby być jeszcze lepszymi specjalistami w swojej branży.

Z tej okazji dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym za owocną współpracę , a pracownikom za dawanie z siebie 100% przy realizacji każdego zadania. To dzięki Wam firma WEBimpuls jest na rynku już 11 lat!

Przy okazji życzymy sobie, abyśmy razem mogli Tworzyć historię firmy jeszcze przez wiele lat, dając zadowolenie Naszym obecnym i nowym klientom.

Dziękujemy za te 11 lat !!

2 Kwiecień 2021
Czterodniowe szkolenie z Social Marketing & Facebook dobiegło końca.

Czterodniowe szkolenie z Social Marketing & Facebook dobiegło końca.

Szkolenie było niezwykle intensywne i obfite w praktyczną wiedzę przydatną w marketingu i biznesie. Każdy z uczestników miał okazję zaprezentować siebie, swoje dotychczasowe doświadczenia, a także swoje plany zawodowe, w realizacji których powinna pomóc wiedza zdobyta podczas szkolenia

Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia Social Marketing & Facebook za obecność oraz aktywne uczestnictwo podczas wszystkich spotkań. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza, zostanie przez Was jak najlepiej wykorzystana i będzie procentowała w przyszłości. Życzymy Wam wszystkim wielu sukcesów zawodowych, za co będziemy mocno trzymać kciuki

Ogromne podziękowania należą się również wszystkim prelegentom, którzy podczas kilkugodzinnych spotkań przekazywali nam merytoryczną wiedzę z Social Marketingu i Social Mediów.

27 Marzec 2021
Szkolenie Social Marketing & Facebook Dzień 4

Szkolenie Social Marketing & Facebook Dzień 4

Po ostatnim dniu Szkolenia z Social Marketing & Facebook, wszyscy uczestnicy wiedzą już czym jest Marka osobista, jak wygląda strategia Personal Branding, a Business Model Canvas nie jest już obcym narzędziem. Bartłomiej Świstak Piotrowski pomógł nam przedrzeć się przez obcą dla większości uczestników tematykę, przekazując bardzo interesującą wiedzę oraz angażując wszystkich uczestników do wykonywania ćwiczeń z omawianych zagadnień. Dziękujemy i do zobaczenia ️

18 Marzec 2021
Drugi dzień szkolenia z Social Marketingu

Social Marketing & Facebook Dzień 3

Drugi dzień szkolenia z Social Marketingu, który był poprowadzony przez Bernadeta Selwa już za nami.

6 Marzec 2021
Pierwszy z czterech dni szkoleniowych już za nami

Social Marketing & Facebook Dzień 1

Pierwszy z czterech dni szkoleniowych już za nami.
6 godzin to jednak za mało aby wyczerpać temat wprowadzenia do social marketingu notesy były pełne notatek a i tak będzie trzeba jeszcze jeden dzień szkoleniowy aby podzielić się wiedzą.

22 Październik 2020
Konferencja

Konferencja "Wyzwania świata Online"

Wczoraj odbyła się bardzo ciekawa konferencja w ramach akcji „Małopolska otwarta na wiedzę”, której tematem były ”Wyzwania świata online” , a w której Konrad Ogar wziął udział jako jeden z prelegentów forum dyskusyjnego. Nasza firma zajmuje się między innymi tworzeniem stron, sklepów internetowych oraz systemów typu CRM, dlatego też wystąpiliśmy w roli eksperta na temat zdalnej pracy z klientem!

2 Październik 2020
Wywiad w Gazecie Prawnej na temat odpowiedzialnego biznesu

Wywiad w Gazecie Prawnej na temat odpowiedzialnego biznesu

Konrad Ogar miał niedawno przyjemność udzielić wywiadu w Gazecie Prawnej na temat „Biznes odpowiedzialny..."

Tematem rozmowy była FIRMA-IDEA, która ma na celu dbać zarówno o zysk firmy, jak i o wartości niematerialne – kulturę, ekologię, zaufanie.

25 Wrzesień 2020
Lifting - Nowe Logo

Zobaczcie jak zmieniało się nasze logo

Jesień to dla nas czas zmian i nowych projektów. Postanowiliśmy zrobić lifting naszej identyfikacji wizualnej, który zaprojektował i wykonał nasz wspaniały grafik Łukasz Ślusarz. Jednak jest jeszcze jeden powód naszej zmiany, ale o tym przekonacie się już wkrótce.

14 Wrzesień 2020
Nowa strona WEBimpuls

Nowa strona firmy

Nowa strona firmy WEBimpuls.

21 Sierpień 2020
praktyka-fotograficzna

Praktyki uczniów technikum ZST

Praktyki uczniów z Technikum Fotografii ZST w WEBimpuls dobiegły końca. W trakcie praktyk nasi zdolni praktykanci @Aleksandra Trytek @Kuba Ziółkowski @Karolina Kwiek @Maksymilian Krzoska rozwijali zarówno swoje praktyczne umiejętności fotograficzne – podczas sesji oraz zgłębiali widzę teoretyczną. W czasie 4 tygodni praktyk wykonali kilka ciekawych sesji. Efekty ich pracy znajdziecie poniżej.

Sierpień 2020
WiCMS

Nowy WiCMS

Rozpoczynamy pracę nad najnowszą wersją WiCMS.

27 Lipiec 2020
Sesja zdjęciowa z modelką
Sesja zdjęciowa z modelką
Sesja zdjęciowa z modelką

Sesja zdjęciowa z modelką

Widzieliście już backstage z sesji zdjęciowej, którą wykonali nasi praktykanci z Technikum Fotografii ZST w Tarnowie/Mościcach? Nadszedł czas na podzielenie się efektami pracy naszej fantastycznej czwórki. Oto zdjęcia z sesji z modelką.

30 Czerwiec 2020

Prawdziwa Tarcza Antykryzysowa

WEBimpuls bierze udział we wspólnym projekcie o nazwie "Prawdziwa Tarcza Antykryzysowa od smoka wawelskiego", w którym firmy poszkodowane w wyniku epidemii otrzymują pakiet bezpłatnych usług marketingowych oraz wsparcie biznesowe.

2 Kwiecień 2020
Praca zdalna

Pracujemy zdalnie

Od tego tygodnia zespół WEBimpuls pracuje zdalnie. Wszystkie projekty jak na razie idą do przodu zgodnie z planem.

11 Listopad 2019
Światowy dzień przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z Edumocni

Szczegółowy program ŚTP z Edumocni na dzień 21 listopada 2019.

8 Październik 2019
Open Eyes Economy
Open Eyes Economy
Open Eyes Economy

Wydarzenie z cyklu Open Eyes Economy

Dzisiaj bierzemy udzial w wydarzeniu z cyklu Open Eyes Economy jako prelegenci. W czasie wystąpinia bedziemy opowiadać o budowaniu relacji w biznesie.

20 Wrzesień 2019
Praktyki wakacyjne WEBimpuls

Praktyki wakacyjne WEBimpuls

Oto ośmioro świetnie zapowiadających się inżynierów informatyki, którzy w te wakacje odbyli w WEBimpuls trzymiesięczne praktyki.

6 Lipca 2019
Impreza integracyjna na mokro

Impreza integracyjna na mokro

Po sąsiedzku Agencja Reklamowa WEBimpuls oraz Fundacja Edumocni zwarły szyki i popłynęli przez Pieniny Przełomem Dunajca, aż do Krościenka, gdzie odpoczywaliśmy przy grillu i kiełbasce :-)

31 Maj 2019
Zakonczenie praktyk grafika
Zakonczenie praktyk grafika
Zakonczenie praktyk grafika

Zakończenie praktyk grafika komputerowego

Łukaszowi serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas i gratulujemy niezwykłego talentu oraz wspaniałych projektów graficznych które wykonał w ciągu tego miesiąca. Namiastkę tych projektów prezentujemy poniżej.

17 Kwiecień 2019
Targi eHandlu EXPO Kraków

Targi eHandlu EXPO Kraków

Reprezentuję firmę WEBimpuls na targach eCommerce w Krakowie, w czasie któych poznajemy najnowsze rozwiązania wspierajace sprzedaż w internecie oraz budowę sklepów WWW. Na zdjęciu pracownicy WEBimpuls: Piotr, ja, Adrianna, Jakub.

11 Grudzień 2017
Piszę życzenia dla klientów WEBimpuls
Wysyłamy życzenia dla klientów WEBimpuls
Wysyłamy życzenia dla klientów WEBimpuls

Wysyłamy życzenia dla klientów WEBimpuls

Wraz z zespołem WEBimpuls piszemy i wysyłamy życzenia świąteczne do klientów.

27 Listopad 2017
Zespół Front-end WEBimpuls na Szkoleniu z UX
Wrocławskie Krasnale

Zespół Front-end WEBimpuls na Szkoleniu z UX

Wraz z Frontendowcami WEBimpuls wybraliśmy się do Wrocławia na 2-dniowe szkolenie z User Experience. Na zdjęciach wieczorny spacer po Wrocławiu (ja, Piotr i Adam).

22 Listopad 2017
Puchar za przemówienie na networkingu

Puchar za przemówienie na networkingu TEAM

Oceną gości otrzymałem puchar (nagroda przechodnia) za najlepsze sześćdziesięcio-sekundowe przemówienie i preznetację firmy na spotkaniu networkingowym w Krakowie w klube TEAM.

20 Listopad 2017
Wewnętrzne szkolenie SEO

Wewnetrzne szkolenie SEO

Jedno z wielu wewnętrznych szkoleń w WEBimpuls z SEO i programowania stron WWW zgodnych z zasadami Google.

10 Listopad 2017
Otrzymałem Oskara za prezentację firmy na BNI

Otrzymałem Oskara za prezentację firmy na BNI

Tradycją BNI goście odwiedzajacy pierwszy raz spotkanie biznesowe BNI Leliwa w Tarnowie wybrali mnie jako osobę, która najlepiej zaprezentowała swoją firmę w ten dzień. Jest duma.

Lipiec 2015
Model Busienss Canvas

Model Busienss Canvas

Po przekształceniu na Spółkę z o.o. nie mogło zabraknąć procesu ewaluacji i odświeżenia Model Busies Canvas dla WEBimpuls.

11 Grudzień 2017
Przekształcenie WEBimpuls na spółkę z o.o.

Przekształcenie WEBimpuls na spółkę z o.o.

Przekształcenie WEBimpuls na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i jednocześnie pozyskanie wspólnika. Bardzo ciekawe i kształcące wydarzenie pod względem podatkowym i prawnym.

19 Październik 2014
WEBimpuls sponsorem zawodów wędkarskich

WEBimpuls sponsorem zawodów wędkarskich

WEBimpuls sponsoruje zawody wędkarskie, a ja wręczam nagrody zwycięzcom. PS Uwielbiam kontakt z przyrodą.

2 lipca 2014
Współpraca z nową palarnią kawySesja zdjęciowa w studio dla palarni kawy

Współpraca z nową palarnią kawy

Rozpoczynam współpracę z lokalną palarnią kawy, która trwa nadal nieprzerwanie od ponad 4 lat.

Marzec 2011

Wynajęcie biura

Wynajęcie pierwszego biura i zatrudnienie w WEBimpuls pierwszych pracowników.

Maj 2010

Założenie firmy WEBimpuls.

Założenie firmy WEBimpuls.

Zamów demo WiCMS!

Otrzymasz przygotowaną dla Ciebie instalację DEMO najnowszej wersji WiCMS.

Poproś o kontakt

Pozostaw swoje dane a odezwiemy się w ciągu 24 godzin!

Poproś o ofertę

Pozostaw swoje dane a odezwiemy się w ciągu 24 godzin!