Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Czcionka
Treść
Kontakt

oferta współpracy

Szukasz wyzwań

jako specjalista

         ds. Social Mediów

Dołącz do naszego zespołu

Rekrutacja trwa ...

Kogo szukamy?

Poszukujemy specjalisty ds. Social Mediów.


Opis stanowiska*

Osoba na tym stanowisku* będzie prowadziła działania w portalach społecznościowych głównie Facebook i Instagram. W zakres prac będzie wchodzić między innymi prowadzenie strony/fanpage klientów, tworzenie angażujących treści w postach, organizowanie konkursów, moderowanie dyskusji, budowanie interakcji fanpage klienta z użytkownikami, odpowiadanie na pytania. Biegłość posługiwania się językiem polskim w piśmie będzie ważnym atutem. Istotną i mocną cechą takiej osoby powinna być samodzielność, zdolności analityczne, zdolność wyciągania wniosków oraz chęć i umiejętność ciągłego dokształcania się.

* liczymy na to że osoba, z którą nawiążemy współprace działała do tej pory jako samodzielny freelancer. Istnieje również możliwość założenia wspólnej firmy w formie spółki. WEBimpuls gwarantuje pełne wsparcie w tym zakresie a przede wszystkim dostarczaniem Know-How oraz klientów.

Kompetencje i obowiązki

 • Prowadzenie profili i fanpage na Facebooku
 • Prowadzenie profili Instagram
 • Prowadzenie profili i kanałów na YouTube
 • Opracowywanie strategii oraz celów marketingowych do Social Mediów
 • Kreowanie wizerunku firm i produktów w Social mediach.
 • Copywriting na potrzeby social mediów w tym: redagowanie postów i reklam.

Wymagania


 • Znajomość kanałów komunikacji: Facebook, YouTube, Linkedln, Twitter, Instagram, Snapchat.
 • Komunikatywność, otwartość oraz bardzo dobre władanie polszczyzną.
 • Język Angielski na poziomie komunikatywnym.
 • Analityczne myślenie, cierpliwość, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie.
 • Samodzielność, samodyscyplina i umiejętność zarządzania własnym czasem.

Doświadczenie

Oczekujemy osób chcących rozwijać się i poszerzać swoją wiedzę o komunikacji za pośrednictwem Social Mediów, głównie Facebooku oraz w innych portalach – 1 rok doświadczenia będzie dodatkowym atutem..

Osoby które będą współpracować z WEBimpuls w zakresie SM powinny się wykazać aktywnością w Internecie, tj. aktywnym, aktualnym i bogatym kontem osobistym lub zawodowym w mediach społecznościowych. Oczekujemy również biegłości i ciekawości ze strony kandydata w posługiwaniu się różnymi narzędziami społecznościowymi, do publikacji contentu w Internecie np.: transmisje life, blogi, komentarze, fora, przynależność do różnych grup na Facebooku, szeroką siecią kontaktów w SM.

Mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii reklamowych w SM (piksel konwersji FB, LinkedIN)

Dołącz do zespołu WEBimpuls


Rekrutacja:

W kryterium wyboru osób do współpracy będzie przede wszystkim doświadczenie w działaniach w SM np: na facebooku oraz aktywność kandydatki/kandydata w mediach społecznościowych.

W drugiej kolejności kryterium wyboru będzie wykształcenie oraz samodzielność. Preferujemy wykształcenie wyższe kierunkowe np: Marketing, Język Polski, Dziennikarstwo, Public Relations, Informatyka oraz inne powiązane z tematyką współpracy. W zakresie samodzielności liczymy na kreatywność, odwagę i pełną samodzielność przy podejmowaniu decyzji w planowaniu kampanii i wizerunku obsługiwanych firm w social mediach.

W drugiej kolejności kryterium wyboru będzie chęć kandydata do założenia wspólnej firmy z WEBimpuls (spółka zależna ), która będzie się specjalizowała w Social Marketingu i Public Relations Online. Decyzje o wspólnym założeniu firmy będą podejmowane po okresie próbnym np: po 6 - 12 miesiącach współpracy. Taka osoba powinna wykazywać również zdolności managerskie lub chęci do rozwoju w tym zakresie.

Współpracę widzimy tak:

 • Z osobami samodzielnymi i szybko rozwijającymi się chętnie podpiszemy umowę o pracę.
 • Docelowo planujemy wyodrębnić dział social media jako odrębną firmę (spółkę z o.o.) dlatego istnieje możliwość szybkiego awansu a nawet wejścia w spółkę jako wspólnik i zostaniem członkiem zarządu.
  • Nowa firma będzie się specjalizowała w Social Marketingu oraz w strategii sprzedaży opartej o SM.
  • WEBimpuls będzie szeroko wspierać nową firmę.
 • Ostatecznie forma współpracy zależeć będzie od samego kandydata.

Co możemy Ci zaoferować?

Praca w doświadczonym zespole

Praca w doświadczonym zespole

Od wielu lat realizujemy projekty WEBowe, które na początku są tylko pomysłem a nasz zespół przekuwa je w realny działający system, począwszy od koncepcji, modelu biznesowego przez MVP, aż po realizacje gotowych aplikacji WEB.

Najnowsze technologie

Najnowsze technologie

We wszystkich projektach wykorzystujemy najnowsze wersje dostępnych technologii oraz chętnie wdrażamy nowości. PHP 7, Symfony, Zend, GIT, REST API, PrestaShop, MySQL, HTML 5, CSS3, jQuery oraz wiele innych

Ciekawe i rozwijające projekty

Ciekawe i rozwijające projekty

Nie ma dwóch takich samych projektów. Każda z programowanych aplikacji to indywidualnie opracowane dla naszego klienta narzędzie często z innowacyjnymi funkcjami i rozwiązaniami. Będziesz częścią zespołu, który rozwija właśnie takie projekty.

Edukacja i rozwój

Edukacja i rozwój

Otrzymasz nielimitowany dostęp do zestawu kursów z technologii, które wykorzystujemy, a na Twoje życzenie kupimy dowolne szkolenie. Chętnie robimy zakupy w księgarniach i poświęcamy sporo czasu na rozwój własnych projektów.

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Sam ustalasz swój grafik i przychodzisz do pracy o wybranej przez siebie godzinie. Potrzebujesz w środku dnia wyjść i załatwić ważne dla siebie rzeczy? Nie ma sprawy. Ważne, abyś był wypoczęty i zadowolony z pracy.

Świetnie ulokowane i wyposażone biuro

Świetnie ulokowane i wyposażone biuro

Biuro o powierzchni ponad 100 m2 z salą konferencyjną i aneksem kuchennym. W samym centrum miasta z własnym parkingiem, wyciszone miejsce zasłonięte do ruchliwej drogi i z podwórkiem na grila ;-). Wszędzie blisko i wygodny dojazd.

Jeśli rozpoznajesz te ikony to zapraszam do złożenia CV

facebook
google-plus
instagram
snapchat
twitter
linkedin
pinterest
flickr
youtube
blogger
tumblr
reddit


Dodatkowe informacje o rekrutacji:

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem w którym uwzględniona będzie praca na wymienionym stanowisku.
Rekrutacja jest otwarta i prowadzona w sposób ciągły. Na każde zgłoszenie odpowiadamy. Rekrutacja jest złożona z 3 etapów:

 1. Wstępna weryfikacja CV i rozmowa telefoniczna z kandydatami.
 2. Spotkanie - rozmowa o pracę.
 3. Test/Zadanie rekrutacyjne

Praktyki

Oprócz zapotrzebowania na stałych pracowników zapraszamy również studentów i osoby chcące odbyć praktyki w naszej firmie. W zgłoszeniu lub w CV proszę wyraźnie napisać że kandydat jest zainteresowany praktykami.


WEBimpuls, Aplikacje WEB, Strony Internetowe, SEO

Weź udział w rekrutacji

Wypełnij poniższy formularz, odpowiemy na każdą aplikację

Regulamin

Regulamin rekrutacji