Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Czcionka
Treść

Strony internetowe

Wykonamy dla Ciebie niemal wszystko co wyświetla się w przeglądarce internetowej, to Ty decydujesz co i jak ma działać, a my to realizujemy.
Dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi tworzymy od prostych stron internetowych aż po zaawansowane portale internetowe.

Tworząc strony internetowe mamy na uwadze cel biznesowy. Tworzymy nowoczesne i skalowane strony WWW dostosowane do różnych potrzeb:

 • Strony firmowe
 • Strony korporacyjne
 • Strony wizytówki
 • Strony produktowe

Strona przygotowana do zbierania leadów, do szybkiej interakcji z klientem przez konkretny Call To Action. To doskonałe narzędzie dla internetowych kampanii reklamowych. Wykonujemy Landing Page miedzy innymi:

 • dla Google Adwords
 • dla kampanii Facebook
 • dla kampanii mailingowych
 • pod promocje i konkursy

Blogi przeżywają swój renesans dzięki content marketingowi. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i wykonujemy blogi dostosowane do różnych branż i różnych potrzeb:

 • Klasyczne blogi: modowe, kulinarne, lifestyle, podróżnicze, o
  zdrowiu, oraz wiele innych ….
 • Wideo blogi
 • Poradniki branżowe

Realizujemy zaawansowane strony internetowe z obsługą rejestracji, logowania i profilów użytkownika oraz indywidualnie zaprojektowaną funkcjonalnością.

 • Zaawansowane serwisy WWW
 • Portale społecznościowe
 • Portale informacyjne
 • Portale B2B

Tworzymy oprogramowanie WEB na indywidualne zamówienie. Systemy działające na serwerze i dostępne w przeglądarce z każdego miejsca na świecie to miedzy innymi:

 • systemy CMS
 • systemy CRM
 • systemy ERP
 • aplikacji B2B
 • aplikacje w modelu SAAS
 • integracje z zewnętrznymi systemami (Comarch, Insert GT,
 • e-commerce, API, aplikacje mobilne, … )

To nie jest cała nasza oferta …

... pełna oferta świadczonych usług znajduje się na stronie głównej webimpuls.pl. Tworzymy również sklepy internetowe i pozycjonujemy strony w wyszukiwarce Google.

System zarządzania treścią logo wicms

… to nowoczesny system do zarządzania zawartością strony internetowej. Wszystkie wykonywane przez nas strony i portale zawierają Panel Administratora WiCMS pozwalający w pełni zarządzać stroną WWW. Oto niektóre korzyści płynące z systemu WiCMS:

Bezpłatna edycja i rozbudowa

Bezpłatna edycja i rozbudowa strony WWW

Dostęp do panelu administratora Twojej strony internetowej jest całkowicie bezpłatny. W każdej chwili z dowolnego miejsca na świecie przez przeglądarkę możesz zalogować się i swobodnie zmieniać zawartość witryny.

łatwe zarządzanie treścią

Łatwe i wygodne zarządzanie treścią

Panel Administratora został przygotowany z myślą o osobach odpowiedzialnych za aktualizacje strony, które nie posiadają wiedzy informatycznej. Łatwy i intuicyjny interfejs z pewnością przypadnie Tobie do gustu.

Nielimtiowana ilość podstron

Nielimitowana ilość podstron, wpisów, galerii...

Strona internetowa wykonana przez WEBimpuls będzie rozwijać się razem z Twoją firmą. W systemie WiCMS możesz dodawać kolejne podstrony, zakładki, wpisy i galerie. Nie ma żadnych ograniczeń ani żadnych dodatkowych kosztów.

Najnowsza technologia PHP

Wykonany w najnowszej technologii

System zarządzania treścią WiCMS jest ciągle aktualizowany i dostosowany do najnowszych serwerów z PHP w wersji 7.2 i nowsze. Front wykonany jest zgodnie z najlepszymi praktykami tworzenia stron WWW.

Bezpieczny i odporny na wirusy

Bezpieczny i odporny na wirusy

Najnowsza technologia oraz wysokie standardy rzemiosła jakim jest programowanie aplikacji internetowych zapewniają wysokie bezpieczeństwo w systemie WiCMS. Nie musisz się martwić o popularne wirusy i ataki na strony internetowe.

Moduła i skalowalna budowa

Modułowa i skalowalna budowa

System WiCMS wykorzystuje najnowsze wersje frameworków MVC dzięki czemu jest modułowy i skalowany. W każdej chwili można oprogramować do Twojej strony dowolny moduły na indywidualne zamówienie, z dowolną funkcjonalnością.

Co zapewniamy w ramach współpracy

W ramach tworzonych stron internetowych oferujemy wszystkie korzyści wynikające z zalet systemu zarządzania treścią WiCMS oraz wiele dodatkowych. Na życzenie klienta wykonujemy strony internetowe na innych systemach CMS np: wordpress. Poniżej przedstawiamy listę tego co otrzymasz jeżeli zamówisz stronę opartą o system WiCMS:

Dożywotnia gwarancja

Każda strona internetowa oparta o system WiCMS otrzymuje dożywotnią gwarancję, co oznacza że bez względu na czas jaki upłynął od zamówienia całkowicie bezpłatnie usuniemy wszelkie usterki w działaniu strony internetowej. Z wieloletniego doświadczenia wynika że nasz autorski System WiCMS jest stabilny i działa bezawaryjnie co z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować zapisami na umowie. Wszelkie usterki do tej pory zgłaszane i naprawiane przez nasz zespół wynikały z ustawień serwera lub ze zmian wprowadzonych przez innych informatyków. Gwarancja obejmuje poprawne działanie całego kodu PHP, bazy danych SQL, Panelu Administratora oraz szablonu w najnowszych wersjach przeglądarek.

Strony Internetowe
Strony internetowe

Dożywotnie bezpłatne wsparcie techniczne

Opieka informatyczna nad rozwojem i rozbudową Twojej strony internetowej będzie całkowicie bezpłatna. W tym czasie bez dodatkowych opłat nasi informatycy będą Tobie pomagali rozwijać i rozbudowywać stronę internetową. Oto lista prac jakie możemy wykonać za Ciebie w ramach pomocy technicznej:

 • szkolenia z obsługi strony internetowej Twojego zespołu,
 • pełna pomoc przy organizacji treści i oferty na stronie,
 • wsparcie merytoryczne oraz instruktaż drogą emailową,
 • wstawianie na stronę przesłanych przez Ciebie treści i multimediów,
 • poprawki graficzne wstawionych samodzielnie materiałów,
 • dodawanie nowych podstron,
 • zmiany w sposobie działania szablonu lub strony.

Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy emailowo i na każdą wiadomość odpowiadamy w ciągu 48h a zlecenia związane ze wstawianiem treści lub przebudową strony wykonujemy bezpłatnie w ciągu 15 dni roboczych.

RWD - Mobilne strony internetowe

Nie musisz się martwić o poprawne wyświetlanie Twojej strony WWW na urządzeniach mobilnych. To wszystko dzięki praktykom RWD - Responsive Web Design - to sposób projektowania i kodowania stron, tak aby dostosowały się do ekranów od dowolnej wielkości z naciskiem na małe ekrany urządzeń mobilnych. W obecnych czasach ilość osób korzystających z Internetu na małych urządzeniach lawinowo rośnie, bo jest to wygodne a internet wszechobecny. Twoja strona będzie responsywna i zoptymalizowana pod urządzenia mobilne. Dodatkowo algorytmy Google decydujące o Twojej pozycji w wyszukiwarce promują właśnie te strony które poprawnie wyświetlają się na telefonach komórkowych.

Responsywne strony internetowe
SEO

SEO - strona przyjazna Google

Twoja strona na pewno będzie zindeksowana w Google a dla nas najważniejsze jest aby była na wysokich pozycjach. Dlatego wszystkie strony jakie wykonujemy są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google. Search Engine Optimization (SEO) to przede wszystkim stosowanie wysokich standardów kodowania HTML oraz znajomość zagadnień związanych z działaniem robotów indeksujących firmy Google. Nasz zespół SEO dostarcza nam ciągle aktualnych wiadomości na ten temat a programiści skutecznie stosują je w swojej pracy, Twoja strona już w pierwszych tygodniach od publikacji będzie widoczna w Google.

Indywidualny projekt graficzny

Twoja strona internetowa będzie wyjątkowa i niepowtarzalna w branży. Przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie stosując spójną identyfikację wizualną z Twoim logiem i innymi materiałami graficznymi. Przeanalizujemy ofertą i na podstawie architektury treści jakimi dysponujesz opracujemy wygodną dla Twojego klienta nawigację. Zaprezentujemy Twoją ofertę w sposób „smaczny” i przejrzysty tak aby użytkownicy odwiedzający stronę chcieli od razu dokonać zakupu.

Strony Internetowe - Indywidualny projekt graficzny
Statystyki odwiedzin

Statystyki Odwiedzin

Czy interesuje Cię kto i kiedy odwiedzą Twoją stronę? Które zakładki najchętniej przegląda? Lub jaka była skuteczność twoich reklam? Te i inne informacje znajdziesz w systemie Google Analytics, który podepniemy pod Twoją stronę WWW. Dzięki statystykom odwiedzin będziesz wiedział wszystko na temat swoich użytkowników a na podstawie zaawansowanych raportów będziesz mógł optymalizować stronę aby zwiększać jej skuteczność.

Serwer Hostingowy

Na pewno potrzebujesz serwera, na którym Twoja strona internetowa będzie działała bezawaryjnie. Współpracując z nami masz dostęp do profesjonalnych serwerów działających w chmurze a pierwszy rok usług hostingowych od uruchomienia strony internetowej będzie całkowicie bezpłatny. W kolejnych latach możesz pozostawić stronę na naszej infrastrukturze lub przenieść ją na dowolnie wybrany serwer obsługujący technologię PHP 7.2. Dla bardziej wymagających klientów oraz zaawansowanych serwisów WWW oferujemy Polskie serwery VPS wraz z usługą administracji serwerem z systemem linux.

Serwer Hostingowy
Zdjęcie Konrad Ogar

Cześć, nazywam się Konrad Ogar i chętnie doradzę Ci przy tworzeniu strony internetowej a nawet zaawansowanej aplikacji WEB. Jak trzeba to również pomogę w analizie pomysłu i tworzeniu dokumentacji oraz kosztorysu.

Jeżeli zostawisz na siebie namiary to zadzwonię w najbliższy dzień roboczy i porozmawiamy o Twoim pomyśle i zapotrzebowaniu.

Oto kontakt bezpośrednio do mnie:

Konrad Ogar
CEO w WEBimpuls Sp. z o.o.

t: +48 693 535 818
e: biuro@webimpuls.pl

Pozostaw swoje namiary

Zamów demo WiCMS!

Otrzymasz przygotowaną dla Ciebie instalację DEMO najnowszej wersji WiCMS.