Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Czcionka
Treść
Kontakt

Blog

Sekrety Google

Google jest coraz większą firmą i coraz częściej zaskakuje nas swoimi usługami. Niestety nie wszystkie funkcje są takie oczywiste i widoczne na pierwszy rzut oka. Każdy chciałby znać sekrety, sztuczki i skuteczne metody na okiełznanie wszechobecnego Google ale nie zawsze jest to możliwe. W tym dziale chcielibyśmy się z wami podzielić sekretami Google, które udało nam się poznać. Zapraszamy do współtworzenia tego działu ... jeżeli tylko wiesz coś o Google o czym jeszcze nie napisaliśmy to napisz do nas na adres biuro@webimpuls.pl a zostaniesz nagrodzony.

5 najczęstszych błędów, które mogą zaszkodzić Twojemu e-commerce
5 najczęstszych błędów, które mogą zaszkodzić Twojemu e-commerce

17.04.2024

Artykuł

Zarządzanie efektywnym i dochodowym przedsiębiorstwem e-commerce wymaga znacznie więcej niż tylko prezentowania atrakcyjnego asortymentu produktów i oferowania konkurencyjnych cen. Istotne jest zrozumienie i unikanie typowych pułapek.(...)

Jak długo można żyć z dropshippingu?
Jak długo można żyć z dropshippingu?

13.10.2022

Artykuł

Dropshipping ma swoje wady i zalety, jedną z najczęściej poruszanych wad przez właścicieli sklepów internetowych są niskie marże na produktach. Oczywiście biorąc pod uwagę, że nie ponosimy kosztów logistycznych bo dropshipping robi to za nas, to te niskie marże wcale nie muszą być takie złe.(...)