Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Czcionka
Treść

Blog

Sekrety Google

Google jest coraz większą firmą i coraz częściej zaskakuje nas swoimi usługami. Niestety nie wszystkie funkcje są takie oczywiste i widoczne na pierwszy rzut oka. Każdy chciałby znać sekrety, sztuczki i skuteczne metody na okiełznanie wszechobecnego Google ale nie zawsze jest to możliwe. W tym dziale chcielibyśmy się z wami podzielić sekretami Google, które udało nam się poznać. Zapraszamy do współtworzenia tego działu ... jeżeli tylko wiesz coś o Google o czym jeszcze nie napisaliśmy to napisz do nas na adres biuro@webimpuls.pl a zostaniesz nagrodzony.

PrestaShop – Nie można zainstalować modułu ps_facebook
PrestaShop – Nie można zainstalować modułu ps_facebook

06.07.2021

Porady

Przez kilka ostatnich dni wielu programistów borykało się z problemem zainstalowania modułu ps_facebook podczas instalacji sklepu PrestaShop.  Na różnych stronach i forach pojawiało się coraz więcej zapytań i prób rozwiązania tego błędu.(...)

Jak zredagować treść maila, żeby nie został on uznany za spam
Jak zredagować treść maila, żeby nie został on uznany za spam

12.10.2020

Porady

W dzisiejszych czasach pisanie e-maili zarówno służbowych, jak i prywatnych jest codziennością dla każdego z nas. Ponadto wiele przedsiębiorstw stosuje e-mail marketing jako strategię biznesową mającą na celu podtrzymanie kontaktu i dobrych relacji z obecnym klientem, bądź w celach sprzedażowych.(...)

Więcej wolnego czasu w Biznesie – jak go produktywnie wykorzystać?
Więcej wolnego czasu w Biznesie – jak go produktywnie wykorzystać?

04.09.2020

Porady

Od czasu do czasu zdarza się, że nawet najbardziej zajęte i zapracowane osoby, mają chwilę wolnego. Może być to wynikiem przerwy świątecznej, wakacjami, sezonowym spowolnieniem w biznesie, a nawet ogólnonarodową kwarantanną, która w ostatnim czasie ma miejsce także w Polsce. Postaram się więc przedstawić kilka własnych(...)